چگونه برای انتخاب استایل از مدل لباس جنیفر لوپز الهام بگیریم؟ | بانی استایل

چگونه برای انتخاب استایل از مدل لباس جنیفر لوپز الهام بگیریم؟

استایل و مدل لباس جنیفر لوپز یک ساختار همیشگی و ثابت ندارد. با اینکه بسیاری از لباس هایی که او می پوشد دلایل خاص خود را دارند و این موضوع به استراتژی ها و راز و رمز های صنعت مد وابسته است اما با این حال نکته ای که در این مورد باید بدانید این است که جنیفر لوپز گاهی ساده و گاهی هم پرزرق و برق در بیرون از خانه ظاهر می شود.

سالهاست که مدل لباس جنیفر لوپز و سبک آرایش او الهام بخش بسیاری از خانم ها در سراسر جهان بوده است. با اینکه کپی برداری از استایل او تقریبا غیر ممکن است اما می توانیم با انتخاب لباس های مشابه و پیروی از زیبایی های پوشش او به یک پایه پوششی کلی دست پیدا کنیم. مطمئنا، استایل او در فرش قرمز شیفتگان بسیاری دارد، اما در واقع سبک خیابانی جنیفر به خاطر طبیعت ذاتا جذاب و گرایش مد رو به جلو وی، برای بسیاری از ما جلب نظر کننده است.

 

انتخاب های عجیب و مدل لباس جنیفر لوپز

گاهی پیش می آید که مدل لباس جنیفر لوپز ما را شگفت زده کند. در واقع شاید بعد از دیدن او با یک لباس خاص با خودمان فکر کنیم که دلیل واقعی انتخاب او چیست؟ مثلا گاهی لباس هایی با طراحی غیر عادی می پوشد یا بوت هایی با طراحی منحصر بفرد و نامناسب به پا می کند و همه این مجموعه بازهم از جذابیت او کم نمی کنند.

یکی از مهم ترین دلایلی که می توان در اینجا به آن اشاره کرد رواج سبک و مدل لباس جدید توسط جنیفر لوپز است. او گاهی ساختار شکنی های جالبی را انجام می دهد و به این واسطه یک مدل لباس یا یک سبک خاص از پوشش را برای همه ترند می کند. در نتیجه پس از مدتی پوشش مذکور عادی سازی شده و در بین مردم رواج پیدا می کند. در این صورت اگر مجددا به مدل لباس جنیفر لوپز نگاهی بیندازیم شاید مثل روز اول نامتعارف به نظر نرسند. فارغ از تبلیغاتی بودن این مقوله، جنیفر لوپز با تاثیراتی که بر ذهن و نظر مخاطبانش می گذارد می تواند یک رهبر برای سبک خاص لباس های خاص باشد.

 

جنیفر لوپز لباس های چسبان را بیشتر می پسندد

شاید برای خیلی از ما پوشیدن لباس های جذب و چسبان چندان جذاب نباشد اما در مدل لباس جنیفر لوپز با توجه به اندام مناسب و ساختار بدنی که دارد علاقه بیشتری به لباس های جذب نشان می دهد. مهمتر اینکه برای او که یک خواننده مشهور است، پوشیدن این لباس ها یک آزادی عمل ویژه به حساب می آیند. اکثر لباس های چسبان جنیفر اگرچه ممکن است ساده یا پر زرق و برق باشند اما تنوع مدل و طراحی آنها همیشه نگاه مخاطبان را به سمت وی جذب می کند. از این رو است که بسیاری از خوانندگان زن مشابه او گاهی از مدل لباس جنیفر لوپز چسبان الهام می گیرند.

 

ست کردن در کمترین دقایق ممکن به روش جنیفر

این یک ترفند سریع است. بسیاری از مردم وقتی برای رفتن به مکانی خاص عجله می کنند، به آن روی می آورند؛ که باعث می‌شود این کار به حدی جذاب باشد که مورد استفاده بسیاری از سلبریتی ها نظیر جنیفر لوپز قرار گیرد. شما می‌توانید با هماهنگ کردن یک دامن یکپارچه یا شلوار روشن، و یا یک سرهمی بلند با یک کت کمی جسارت بیشتری در لباس پوشیدن به خرج دهید، مانند جنیفر! مدل لباس جنیفر لوپز اکثرا یک بوت براق بلند با یک کت همرنگ و هم طرح آن است که به استایل او جلوه دیگری می بخشد. این مدل لباس جنیفر لوپز در عین سادگی بسیار هوشمندانه انتخاب می شود. شما می توانید نمونه های آن را در تصاویر زیر ببینید.

بیشتر بخوانید: خوشتیپ شدن خانم ها به چه عواملی وابسته است؟

 

مدل لباس جنیفر لوپز برای ورزش

یکی از شاخصه های شخصیت جنیفر لوپز این است که او به پوشیدن لباس های ورزشی در حین ورزش بسیار اهمیت می دهد. لباس های ورزشی او هم مانند استایل شخصی اش ریتم خاصی ندارند اما مهم ترین کاری که او در این رابطه انجام می دهد پوشیدن لباس های رنگارنگ با جلوه روشن است. بر خلاف خیلی ها که رنگ های تیره را ترجیح می دهند مدل لباس جنیفر لوپز حتی برای ورزش نیز روشن و رنگارنگ است.

یکی از جمله مواردی که در مورد مدل لباس جنیفر لوپز وجود دارد و شاید در نگاه اول توجه بقیه را به خود جلب کند انتخاب شلوار های اسپرتی است که شلوغ هستند و طرح های مختلف و درهم دارند. در حالی که بالا تنه او شامل یک تیشرت یا گرمکن با رنگ مشابه شلوار اما بدون طرح است. این مقوله حتی در انتخاب پوشش مدرن و حرفه ای نیز صدق می کند. قرار نیست تا همه مثل جنیفر لوپز لباس اسپرت مان را با پایین تنه شلوغ و بالا تنه خلوت انتخاب کنیم. در عوض می توانیم برای پوشش روزانه از این مدل لباس جنیفر لوپز الهام بگیریم. به عنوان مثال اگر پوشش شما شامل یک دست لباس ساده بدون طرح و ساده است می توانید یک بالا تنه شلوغ و پایین تنه ساده یا برعکس داشته باشید.

 خرید لباس ورزشی زنانه 

 

جنیفر لوپز لباس های گران و خاص نمی پوشد.

این موضوع در مورد مدل لباس جنیفر لوپز همیشه تکرار نمی شود. شما نمی توانید جنیفر لوپز را در لباس های همیشه شیک و لاکچری و گران قیمت ببینید. قیمت های قابل قبول لباس های او در برخی مراسم نشان دهنده آن است که وی همواره به فکر پوشیدن لباس های گران قیمت نیست. تقریبا اکثر سلبریتی های این چنینی به این شکل لباس می پوشند.

او برخی اوقات از برند House of CB لباس تهیه کرده و در برخی مراسم های بزرگ آنها را بر تن می کند. این مدل لباس جنیفر لوپز می تواند بدون طرح و با دوختی معمولی باشد. یکی از دلایلی که برخی اوقات به ساده پوشی وی با قیمت قابل قبول لباسهایش اشاره می شود شرایط زندگی او در گذشته و در دوران کودکی بوده است. انتخاب این دست برند ها به بسیاری از کسانی که از مدل لباس جنیفر لوپز و ایده های او برای پوشیدن و ست کردن لباس هایشان دنباله روی می کنند کمک می کند تا امکان و توانایی خرید داشته باشند.

یکی از دلایلی که افراد مختلف به ساده پوشی و ارزان پوشی گاه و بیگاه مدل لباس جنیفر لوپز ربط می دهند جذب توجهات بیشتر برای شخص او در رسانه ها یا اخبار مرتبط با یک رویداد است. و نه برند مطرحی که او لباسش را بر تن کرده است. از این رو این موضوع را می توان یک استراتژی ویژه وی دانست که گاهی اوقات از آن استفاده می کند. هر شخصی مانند وی دوست دارد از این نظر توجه کسب کند و خود را به عنوان یک چهره مطرح و قابل توجه به چالش می کشد. شما می توانید بسیاری از لباس های او را که طرح و جذابیت خاصی ندارند اما ارزان و مناسب هستند را با یک جستجو ساده پیدا کنید.

 

رنگ بژ، رنگ مورد علاقه جنیفر لوپز

اگر به مدل لباس جنیفر لوپز دقیق تر نگاه کنید به سادگی متوجه می شوید که او تا چه حد به رنگ بژ علاقه دارد. پس گاهی مدل لباس جنیفر لوپز مهم نیست. مهم رنگ بندی و طرح روی لباس مورد نظر اوست. این خانم عاشق پوشیدن کفش های بژ و شتری رنگ است. این رنگ خنثی هم برای او انتخاب مناسبی است هم برای تمامی کسانی که در انتخاب رنگ لباس هایشان وسواس به خرج می دهند. پس میتوانید سرتاپا مثل جنیفر لوپز بژ یا شتری رنگ بپوشید و نگران هیچ چیز نباشید. این رنگ چه برای فصل زمستان و چه برای فصل تابستان مناسب و محبوب است.

بسیاری از دامن ها، رویه ها و لباس های شب او چنین رنگهایی دارند. همه این موارد در عین سادگی با آرایش خاص او می توانند جلوه ی جذاب تری پیدا کنند. پس علاوه بر توجه به مدل لباس جنیفر لوپز به آرایش و میکاپ او خصوصاً در حین پوشیدن این لباس توجه داشته باشید.

بیشتر بخوانید: انتخاب سبک پوشش با الهام، از استایل میراندا کر

 

مدل لباس جنیفر لوپز تمام پوشیده!

یکی از مواردی که شاید در نگاه اول در سالهای اخیر برای مدل لباس جنیفر لوپز مورد توجه واقع شده است پوشیدن لباس های کاملا گشاد یا غیر بدن نما است. با اینکه او در تغذیه و رسیدگی به اندام خود از تلاش و ورزش فروگذار نمی کند اما با این حال یکی از مواردی که در سالهای اخیر به آن توجه می کند پوشیدن لباس هایی است که چندان بدن نما نیستند. این مقوله به دلیل تغییر شرایط فیزیکی او و به گفته منتقدان، بالا رفتن سن اوست. چون در هر صورت تغییرات ظاهری کاملا اجتناب ناپذیرند. این ستاره مشهور برای پوشیدن این دست لباس ها هم پیرو شکل و شمایل خاصی نیست و سعی می کند انواع و اقسام چالش ها را تجربه کند.

 خرید لباس مجلسی و پیراهن زنانه 

 

رابطه جنیفر لوپز و کلاه ها!

در حالی که ما عموما به کلاه‌ ها به عنوان لوازم جانبی معمولی فکر می‌کنیم، جنیفر لوپز تعدادی از کلاه های لبه پهن را در فرش ‌های مختلف قرمز بر سر می گذارد و آن‌ها را با روپوش و طرح ‌های درخشان دیگر جفت می‌کند. بسیاری از کلاه هایی که او انتخاب می کند به همراه یک لباس معمولی و ساده ست می شوند. پس در این مورد از لباس جنیفر لوپز باید به تناسب کلاه با استایلی که انتخاب میکند نیز توجه کنیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *