7 راز خوشتیپی مردان دنیا | مجله اینترنتی بانی استایل

7 راز خوشتیپی مردان دنیا

مهم ترین خصیصه یک مرد به جز چهره چیست؟ آیا می توان گفت که یک مرد زیبا چهره بدون نیاز به پوشیدن لباس های شیک و خوشتیپی می تواند در نظر همگان به چشم آید؟ آیا نیمی از جذابیت ظاهری مردان به سبک لباس پوشیدن شان بستگی ندارد؟ قطعا همینطور است. چه آقا باشید و چه خانم، باید راز خوشتیپی خود را براساس مد، معیار های زیبایی و همچنین سبک پوششی که برای اندام شما مناسب است و طبق معیار های روز چیده می شود بدانید. چنین معجونی راز خوشتیپی مردان را تشکیل می دهد و همین مقوله تفاوت مرد خوشتیپ از مرد بد تیپ را مشخص می کند. برای اینکه شما را در خوشتیپ شدن و شناخت استاندارد های پوشش یاری کنیم، این مطلب را فراهم کرده ایم؛ پیشنهاد می کنیم آن را از دست ندهید.

 

1- راز خوشتیپی مردان: بر اساس فرم بدنشان لباس می پوشند.

خوشتیپی چیست؟ اولین، ابتدایی ترین و البته مهم ترین گام این است که بر اساس فرم بدن خود لباس بپوشید. اگر اطلاعی از فرم بدن خود ندارید و نمی دانید که براساس آن چه لباس هایی برای شما مناسب است می توانید به مطلب مرتبط به چگونه براساس فرم بدن لباس بپوشیم، در همین سایت مراجعه نمایید.

به اکثر افراد مشهور نگاه کنید، آنها لباس های پر زرق و برق نمی پوشند، لباس های گشاد یا اورسایز به همراه لباس های تنگ را برای جلب توجه و نشان از خوشتیپ بودن انتخاب نمی کنند. اکثر آنها اصل درست پوشیدن لباس را رعایت می کنند و مهم ترین فاکتور این اصل انتخاب لباس براساس فرم و اندازه بدن است.

شما می توانید در این رابطه به سراغ افرادی بروید که فرم بدنشان مشابه بدن شماست. در نتیجه الگو برداری از آنها به شما کمک می کند تا راحت تر متوجه شوید که راز خوشتیپی مردان مشهور یا برخی مردان در عین سادگی و نظم چیست. یکی از اصول پوشش در حوزه راز خوشتیپی مردان این است که بدانید پنهان کردن یا انکار کردن یک ویژگی ظاهری به شما کمکی نخواهد کرد. در نتیجه اگر لاغر هستید پوشیدن لباس های گشاد کمک نمی کند تا توپر و گوشت آلود به نظر برسید و برعکس. مهم ترین اصل در راز خوشتیپی مردان این است که دست از انکار بکشید و اصولی لباس بپوشید.

 

2- راز خوشتیپی مردان: انتخاب رنگ مناسب برای لباس

رنگ ها کمک زیادی به شما می کنند. در فصل تابستان انتخاب رنگ های روشن یک امر بدیهی در راز خوشتیپی مردان است. دوم اینکه باید بدانید براساس رنگ پوست خود می توانید چه لباسی را با چه رنگی انتخاب کنید. اصولا مردان گندمی باید رنگ های موجود در تناژ پوستی خود را انتخاب کنند و به سراغ رنگ های سبز، زرد، رنگ های خنثی و رنگ های نود بسیار مناسب هستند.

طبق همین قانون مردانی که پوست تیره و سبزه دارند می توانند از رنگ های قرمز، مرجانی، طلایی، زرد، زیتونی، بنفش یا حتی قرمز استفاده کنند. این دسته افراد باید به سمت رنگ های تناژ گرم بروند. همچنین افرادی با پوست روشن می توانند آبی، بنفش تیره، قرمز کمرنگ را انتخاب کنند تا به پوست شان شادابی بیشتری ببخشند و آن را از رنگ پریدگی خارج کنند. وقتی براساس رنگ پوست خود لباس بپوشید می توانید نیمی از راز خوشتیپی مردان را به تنهایی طی کنید. یک لباس هر چقدر هم که برای تن شما دوخته شده باشد باز هم نمی تواند با رنگ نامناسب جلوه خاصی داشته باشد. در صورتی که می خواهید رنگ پوست خود را به راحتی بیابید و اطلاعاتی بیشتر از این بابت پیدا کنید پیشنهاد می کنیم به سراغ مطلب انتخاب بهترین لباس با رنگ پوست بروید.

به جز این موارد باید در نظر داشته باشید که رنگهای لباس های مختلف باید با یکدیگر تناسب داشته باشند یا در یک تضاد تماشایی مخاطب را به سمت خود جذب کنند؛ طوری که بعد از پوشیدن لباس ها در آینه به خود نگاه کنید و خودتان را تحسین نمایید. یک راز خوشتیپی مردان که به صورت ناگفته باقی مانده است این است که بهتر است از رنگ خاکستری غافل نشوید. این رنگ چه برای کت و شلوار و چه برای لباس های غیر رسمی معجزه می کند.

 خرید اینترنتی پوشاک مردانه 

 

3- راز خوشتیپی مردان: همیشه مرتب باشید.

این یک راز خوشتیپی مردان نیست و در واقع یک اصل اساسی در لباس پوشیدن است که باید آن را رعایت نمایید. در صورتیکه با ظاهر نامرتب و آشفته در محل قرار، کار یا مهمانی حاضر شوید کسی توجه نمی کند که رنگی که پوشیده اید چقدر برای شما برازنده است یا اینکه جنس لباس تان مرغوبیت خاصی دارد و آیا روی اندام تان قرار گرفته است یا خیر.

یکی از مهم ترین اصول در راز خوشتیپی مردان این است که همیشه لباس های مرتب و اتو کشیده به تن کنید. این ارزش و جایگاه شما را  در نگاه دیگران بالاتر خواهد برد و نشان دهنده اولویت سنجی شماست. حتی اگر یک لباس ساده و معمولی بپوشید، اگر ظاهر مرتبی داشته باشید خوشتیپ به نظر خواهید رسید.

 

4- راز خوشتیپی مردان: از اکسسوری ها غافل نشوید.

بسیاری از اکسسوری ها مانند عینک مناسب با صورت، دستبند، گردنبد و غیره می توانند به شما کمک کنند تا خوشتیپ تر به نظر برسید. همچنین یک راز خوشتیپی مردان این است که می توانند لباس های ساده و در عین حال رسمی انتخاب کنند، اما با کمک یک اکسسوری زیبا و حساب شده ظاهرشان را دگرگون کنند. یکی از جمله آنها عینک درست و مناسب برای صورت تان است.

از آنجایی که صورت اولین گزینه در برخورد با دیگران است و آنها اصولا به چهره شما نگاه می کنند و سپس آن را در کنار لباس هایتان می بینند، پس بهتر است در انتخاب کلیه اکسسوری ها من جمله عینک دقت به خرج دهید. دستبند، ساعت، یا گردنبندی هم که انتخاب می کنید نباید چندان براق باشد و جلب توجه کند. برای بسیاری از آقایان دستمال گردن یا کراوات چنین حکمی دارد.

 

5- راز خوشتیپی مردان: از مد روز غافل نشوید.

قرار نیست تا در راز خوشتیپی مردان از نکات عجیب  و غریبی حرف بزنیم. شما هر آنچه بخواهید را در دسترس خواهید داشت تنها و تنها اگر بدانید که کدام مدل لباس دیگر برای پوشش مناسب نیست یا کدام لباس این روز ها محبوبیت بیشتری دارد. مثلا یکی از جمله این لباس ها، پیراهن های مردانه طرح دار است. این نوع پیراهن ها با یک کت و شلوار یکدست و ساده ست می شوند یا با یک شلوار رنگ روشن ست می شوند.

به جز این موارد حتما لباس هایی را انتخاب کنید که مربوط به فصل خودشان هستند. پوشیدن یک پیراهن مردانه خنک در فصل سرد چندان معقول به نظر نمی رسد و نه تنها باعث زیبا به نظر رسیدن استایل شما نمی شود بلکه از خوشتیپی شما خواهد کاست. لباس ها در هر فصل و در هر موقعیتی زیبایی خاص خود را دارند و دلیل اینکه یک لباس ممکن است برای شما چندان مناسب به نظر نرسد این است که آن لباس تناسب رنگی با دیگر لباس ها ندارد یا بسیار گشاد یا حتی تنگ است.

 

6- راز خوشتیپی مردان: لباس تبلیغاتی نپوشید.

یک نکته در راز خوشتیپی مردان این است که از قید پوشیدن لباس های تبلیغاتی بگذرید. اما لباس تبلیغاتی چیست؟ در اصل لباس های تبلیغاتی تی شرت ها، شلوار ها، پیراهن ها و دیگر مواردی هستند که تصویر چاپی از یک برند خاص معروف روی خود دارند. قطعا نمونه های متعددی از آنها را به کرات دیده اید. این تنها شما را شبیه یک بیلبورد تبلیغاتی متحرک می کند و نه تنها برای هیچ موقعیتی مناسب نیست بلکه از خوشتیپی شما خواهد کاست. سعی کنید به دنبال طرح های بهتری باشید که جملات، کلمات، اشکال و نوشته های معنا داری دارند یا روی طرح بندی آنها فکر و ایده وجود داشته باشد. با این کار به دیگران اعلام می کنید که پشت پوشش شما فکر و ایده مشخصی وجود دارد.

 

7- راز خوشتیپی مردان: یک شکل لباس بپوشید.

مورد بعدی در راز خوشتیپی مردان این است که نباید لباس های رسمی را با اسپرت ها ترکیب کنید. آیا این به نظر شما دور از ذهن نیست که شخصی شلوار پارچه ای را با کفش اسپرت بپوشد؟ این تصور عجیب در مورد تمامی اقلام پوششی نیز صدق می کند. یک راز خوشتیپی مردان این است که یا باید استایل رسمی داشت یا استایل اسپرت. هیچ یک از  این دو با یکدیگر ترکیب نمی شوند و در صورتی که ترکیب شوند شمایل جالبی را خلق نمی کنند. شما می توانید از روی تصاویر موجود در اینترنت ایده های مختلفی از این بابت بگیرید و متوجه شوید که دقیقا یک استایل مردانه شیک با وجود چه آیتم های پوششی مناسب خواهد بود.

استایل مردانه شیک

 خرید آنلاین پیراهن مردانه 

 

جمع بندی نهایی

آنچه در این مطلب بر روی راز خوشتیپی مردان مرور شد، نکات کلی و عمومی برای همه افرادی بود که قصد دارند از این لحظه به شکل و استایل دیگری در جمع حاضر شوند و اشتباهات خود را در سبک پوشش کنار بگذارند. از این رو، برای تهیه لباس های شیک و هماهنگ خود می توانید به فروشگاه اینترنتی بانی استایل مراجعه کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *