معرفی 9 مجله مد و فشن محبوب در سطح بین المللی

معرفی 9 مجله مد و فشن محبوب در سطح بین المللی

مجله مد و فشن از زمانی که پای خود را بین سرگرمی و تفریحات ما باز کرد، به یک انتخاب همیشگی تبدیل شده است. با اینکه خیلی از مردم به دنبال خرید این مجلات نیستند اما بسیاری دیگر با چاپ هر کدام از مجلات بزرگ و مطرح در این زمینه به دنبال خرید و خواندن آنها هستند.

دلیل انجام این کار واقعا روشن است؛ صنعت مد و فشن امروزه بیشتر از یک سرگرمی به حساب می آید و همگان دوست دارند رازهای جدید و اصول حقیقی سبک و سیاق پوشش را بدانند تا از این قافله عقب نمانند. اگر می خواهید شما هم جزئی از این گروه پیشرو و حساس در انتخاب و خرید مجله مد و فشن باشید، این مطلب برای شما تهیه شده است.

بیشتر ما قبل از روی کار آمدن اینستاگرام و یوتیوب بسیاری از مجلات مانند Vogue را سراغ داریم که مشاوره های مختلفی در مورد لایف استایل و سبک پوشش ارائه می دهند. این مجله مد و فشن های معروف امروزه توسط بسیاری از اینفلوئنسر های اینستاگرام و وبلاگهای متخصص و فعال در زمینه پوشش مورد استقبال قرار گرفته اند. در ادامه به برخی از پرطرفدار ترین و خاص ترین مجله های مد و فشن می پردازیم که احتمالا نام برخی از آنها را نیز شنیده باشید.

 

1. مجله مد و فشن Vogue

مجله مد و فشن Vogue

اول به این مجله اشاره کردیم؛ چرا که کمتر کسی را می توان شناخت که حتی نام این مجله را در زمینه ی مد و فشن ندیده باشد. این مسلما مشهورترین مجله مد در جهان است، چرا که بیشترین خواننده را در کل دنیا دارد (براساس آمار). مجله مد و فشن Vogue اولین بار در سال 1892 به عنوان یک روزنامه هفتگی منتشر شد که به آرام آرام از آن پس، به یک مجله مد تبدیل شد. این کار توسط ناشران Conde Nast در سال 1909 به تصویب رسید ، که تمرکز شان به سمت پوشش زنان بود. این مجله در ادامه بسیاری از ستون هایش را به پوشش و استایل زنان اختصاص داد. مجله Vogue اغلب کتاب مقدس مد نامیده می شود. این مجله مد و فشن با انتشار نسخه های استاندارد و ویژه در سراسر جهان از موفقیت های بین المللی برخوردار است.

در طول بیش از ده سال ، بسیاری از افراد با این مجله همکاری داشته اند: عکاسانی چون هلموت نیوتن، پیتر لیندبرگ، استیون میزل، پاتریک دمیر شایلر، ماریو تستینو. مدل هایی مانند لیندا اوانجلیستا، نائومی کمبل، کلودیا شیفر، ناتالیا وودیانوا؛ مصاحبه هایی با ریناتا لیتوینووا ، دیانا ویشنوا و چولپان خاماتووا.

 

2. مجله مد و فشن Elle

مجله مد و فشن Elle

مجله مد Elle زنان در سال 1945 توسط پیر لازاروف و همسرش هلن گوردون در فرانسه تأسیس و متعلق به گروه لاگارد فرانسه است. نام این مجله به فرانسوی به معنای لغوی she در زبان انگلیسی است (ضمیر سوم مفرد مونث). مجله مد و فشن Elle دارای مقالاتی در مورد مد، زیبایی و استایل است اما به جز این مواد شامل مطالبی در مورد سلامتی و تناسب اندام ، غذا ، مسافرت ، روابط ، افراد مشهور و هنر ، موسیقی و کتابهای فعلی است که بی ارتباط با دنیای مد نیستند.

این مجله همچنین به عنوان راهنمای خرید لباس برای طراحان ، جواهرات و کالاهای مربوط به زیبایی فعالیت می کند. جالب است بدانید که Elle به طور کلی یکی از مجلل ترین مجلات مد جهان به حساب می آید. در اوایل قرن بیست و یکم ، این مجله مد و فشن بیشترین میزان مخاطبان را در جهان داشت که نسخه های فرهنگی خاص آن در شش قاره منتشر می شد.

 

3. مجله مد و فشن هارپرز بازار (Harper’s Bazaar)

3. مجله مد و فشن هارپرز بازار (Harper's Bazaar)

در واقع مجله مد و فشن Harper’s BAZAAR منبع کاملی برای زنانی است که برای اولین بار بهترین ها را خریداری می کنند؛ از لباس های متنوع، سبک زندگی لوکس، تا آشنایی با هنر و غیره. این مجله با سابقه 150 ساله و بیش از 40 نسخه بین المللی یکی از مهم ترین مجلات مد و فشن به حساب می آید. این مجله از سال 1862 فعالیت خود را شروع کرد و در بیشتر از 20 کشور دنیا منتشر می شود. این مجله یک رویکرد استراتژیک در رسانه های اجتماعی امروزی دارد و تمام آن ها بازتاب دهنده ارزش های تجاری BAZAARs هستند.

 

4. مجله مد و فشن کاسموپولیتن (Cosmopolitan)

مجله مد و فشن کاسموپولیتن (Cosmopolitan)

مجله مد و فشن کاسموپولیتن، مجله ماهانه زنان ، با بیش از 50 نسخه بین المللی است. این مجله تبلیغاتی سنگین شامل قطعات داستانی کوتاه و مقالات مشاوره محور در مورد روابط، مد ، سرگرمی و مشاغل می باشد. مجله Cosmopolitan توسط ناشر Schlicht & Company Field در سال 1886 به عنوان مجله خانوادگی مد، دکوراسیون خانگی، آشپزی و سایر علایق داخلی راه اندازی شد. دو سال بعد ورشکستگی ناشر مجبور شد این مجله را به جوزف نیوتن هالوک بفروشد. جان بریزبن واکر در سال 1889 این انتشارات را به دست گرفت و تیراژ آن را از 20000 به 400000 گسترش داد. این مجله پس از مدت کوتاهی، فرمت متشکل از داستان های كوتاه و همچنین مقالاتی در مورد افراد مشهور و امور عمومی منتشر کرد و تا سال 1940 تیراژ خود را به دو میلیون رساند.

 

5. مجله مد و فشن (BOF (Business Of Fashion

مجله مد و فشن Business of Fashion در واقع مجله ای است که توسط Imran Amed در سال 2007 آغاز به کار کرد. این مجله نوپا در یک دوره کوتاه، طرفداران بیشماری پیدا کرده است که شامل طرفداران صنعت مد، فعالان این حوزه و بسیاری دیگر از افراد است که به مد گرایش دارند. مجله مد و فشن BoF محتواهایی معتبر و دارای برنامه ی متمرکز دارد که به درستی از آن به عنوان “اقتصاددان مد” یاد می شود. اگر به مد علاقه مند هستید و می خواهید به ایجاد روند واقعی مد و فشن، تنظیم الگوها و تاثیرگذاری آن بر اقتصاد اطلاعات دقیق و لازم به دست آورید، BoF مجله ای است که برای دستیابی به آن نیاز دارید!

 

6. مجله مد و فشن دبلیو W

مجله مد و فشن دبلیو W

مجله مد و فشن دبلیو W که در سال 1972 تاسیس شده است ، یک مجله آمریکایی است که به دلیل محتوای معتبر و فکری در مورد فرهنگ ، مد ، اخبار مشهور ، سبک زندگی و غیره شناخته شده است. این مجله این غول دیگری است که در سال 2000 توسط ناشران Conde Nast به دست گرفته شد و به سرپرستی استفانو تونچیا تولید می شود. این مجله بیشتر به دلیل گیرایی بالای محتوای خود شناخته می شود که معمولاً سبقت عجیبی از بیشتر مجلات در این زمینه می گیرد. این مهم ترین دلیل محبوبیت این مجله مد و فشن است، و هم به این دلیل که ستون ها و ویژگی های بحث برانگیز داخلش بسیار کمرنگ هستند.

 

7. مجله مد و فشن InStyle

مجله مد و فشن InStyle

مجله مد و فشن InStyle نه تنها برای زنان بلکه برای آقایان با توجه به سبک زندگی و مد طراحی شده است. این یکی از معدود مجلاتی است که به یک اندازه برای وبلاگ ها شناخته شده است. آریل فاکسمن ، که 25 سال پیش به اینستایل پیوست ، رئیس تولید محتوا این مجله بود تا اینکه لورا براون چند سال پیش آن را تصاحب کرد.

اینستایل در 16 کشور جهان و نیز در سطح بین المللی توزیع می شود. در آن می توانید از خواندن نکات آرایشی و سبک لباس، تغییر رنگ مو، انتخاب سبک زندگی، و یا توصیه های حوزه مد که به آن نیاز استفاده کنید. با Instyle Men و Instyle Beauty دو شماره دیگر از این مجله مد و فشن هستند که برای آقایان و نکات آرایشی و بهداشتی عرضه می شوند. در شروع اکتبر سال 2019 ، عرضه Instyle Mini Me به مادران کمک می کند تا بهترین سبک ها را برای خود و فرزندانشان بیابند.

 

8. مجله مد و فشن Allure

مجله مد و فشن Allure

در واقع، Allure یک مجله آمریکایی و یک برند است که در درجه اول بر زیبایی، سلامت و رفاه برای زنان تمرکز دارد. این مجله که برای هر کسی که عادت به توقف در دکه‌های روزنامه‌فروشی داشته باشد، تازگی چندانی ندارد. Allure توسط لیندا ولز در سال ۱۹۹۱ تاسیس شد، طی چند سال بعد از لحاظ محتوای فرهنگی و جزئیات حیاتی (اما ساده) در زمینه مد و زیبایی در بین همگان محبوبیت یافت. این مجله مد و فشن به طور متوسط ۸ میلیون مشترک آنلاین و بیش از ۵ میلیون مشترک برای دریافت چاپ معمولی دارد که از اعتماد مخاطبانش به محتوا و موضوعات این مجله، خبر می دهد.

 

9. مجله مد و فشن GQ Style

مجله مد و فشن GQ Style

یکی از مهم ترین مجلات محبوب بین آقایان مجله مد و فشن GQ Style است که صفر تا صد استایل مردانه را توضیح می دهد. مجله مد و فشن GQ Style یکی از مهم ترین مجلات در زمینه استایل آقایان است. این مجله ترکیبی مناسب از استایل، مد، پوشش منحصر به فرد و غیره را به خوانندگان مرد ارائه می دهد که نشان از تلاش، نبوغ و هوشمندی منتشر کنندگان این مجله دارد. مجله مد و فشن GQ Style به خوانندگان اطلاع می دهد که چگونه می توانند در حوزه انتخاب لباس خود تصمیم بگیرند و ظاهر بهتری پیدا کنند. خواه این موارد شامل ساعت، لباس ، کفش ، پیراهن باشد یا اینکه چگونه ظاهر خود را آراسته کرده تا به یک زیبایی کلی دست پیدا کنند.

 

 مجله اینترنتی مد و فشن بانی استایل 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *