پله به پله با مراحل خرید کفش اسپرت زنانه

پله به پله با مراحل خرید کفش اسپرت زنانه

کفش اسپرت زنانه نیازی به معرفی ندارد. حتی بررسی خصوصیات آن نیز برای خیلی از خانم ها محرز شده است. فارغ از کاربرد و دامنه طراحی ها و دلایل خرید کفش اسپرت زنانه، اگر بخواهیم یک انتخاب بی نقص داشته باشیم باید به عوامل مختلفی توجه کنیم. این مقوله برای خانم هایی که حساسیت انتخاب بیشتری در خرید کردن دارند، دوچندان خواهد بود. با توجه به اینکه خرید اینترنتی کفش در سالهای اخیر افزایش پیدا کرده است، از این رو در نظر گرفتن فاکتور های مهم برای خرید یک کفش مناسب بسیار کلیدی است. در این مطلب به بررسی این فاکتور های ساده اما مهم می پردازیم.

 

بررسی کفش اسپرت زنانه براساس برند های مطرح

در هنگام انتخاب کفش اسپرت زنانه اولین موردی که به ذهن خطور می کند بررسی برند آن است. برند کفش اسپرت زنانه تاثیر بسزایی در انتخاب آن از منظر کیفیت و طول عمر استفاده دارد. در ادامه به بررسی برند های مطرح و پرطرفدار کفش اسپرت زنانه خواهیم پرداخت.

• برند ال اس وایکیکی: این برند در ابتدا در کشور فرانسه مطرح شد و سپس با تمام امتیازات خود به یک سرمایه دار ترکیه ای فروخته شد. این برند در بسیاری از کشور های جهان من جمله ایران فروشگاه دارد و از سال 2 هزار میلادی به بعد توانسته است جایگاه بسیار خوبی در بین مشتریان خود پیدا کند. البته فقط یکی از تولیدات این برند شامل کفش اسپرت زنانه یا مردانه می شود.

• کفش برند آدیداس: کمتر کسی را می توان یافت که با برند آدیداس آشنایی نداشته باشد. این برند آلمانی در صدد تولید بسیاری از کفش های اسپرت زنانه و مردانه برای ورزش، یا پیاده روی برآمده است و توانسته است رقیب جدی برای برند نایک باشد.

• کفش برند نایک: این برند آمریکایی کفش های ورزشی و اسپرت مختلفی تولید می کند که توسط بسیاری از افراد در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد. بسیاری از کفش های تولیدی این برند سازگار با محیط زیست می باشند.

• کفش برند پوما: این برند نیز یکی از مطرح ترین برندها برای کفش اسپرت زنانه و مردانه است که بسیاری از تولیدات آن در ایران به فروش قابل توجهی می رسند.

• کفش برند گوچی: در محبوبیت و معروفیت این برند برای خرید کفش اسپرت زنانه و مردانه شکی نیست. این برند با تولیدات کفش خود توانسته است جایگاه جالب توجهی در بین خریداران این دست کفش ها باز کند.

• کفش برند پل اسمیت: برند بعدی کفش های اسپرت است که با ظاهر جالب توجه خود رنگ و لعاب دیگری به دنیای کفش های ورزشی پس از معرفی داده است. اگر کفش های این برند را بررسی کنید متوجه توجه بیشتر طراحان آن به ظاهر کفش ها خواهید شد.

 

کفش اسپرت زنانه لژدار بخرید تا مشکلات پا را کاهش دهید.

بسیاری از کفش های پاشنه بلند یا پاشنه تخت پس از مدتی استفاده درد های مختلفی به پاها وارد می کنند. بسیاری از افراد، بدون توجه به لژ دار بودن و نبودن یک کفش به سراغ خرید آن می روند، در صورتی که کفش اسپرت زنانه لژدار بر اساس انحنای پاها ساخته می شود و هم به کاهش فشار وارده به کمر کمک می کند و هم موقع راه رفتن احساس بهتری را تجربه خواهید کرد. شاید تجربه پوشیدن کفش های پاشنه تخت و حس پیاده روی مستقیم روی زمین را داشته اید! این نوع کفش ها جلوی هیچ ضربه یا فشار کنترل نشده ای را به پاها نمی گیرند و در نتیجه پس از مدت کوتاهی راه رفتن مداوم احساس خستگی و درد بیشتری را تجربه خواهید کرد.

کفش اسپرت زنانه لژدار

کفش اسپرت زنانه لژدار بر اساس نوع فرو رفتگی پاها هرگونه فشاری را به پا از بین می برد و در نتیجه ساعت ها پیاده روی با آنها لذت بخش و مفید خواهد بود. البته مفید بودن این دست کفش ها نسبت به کفش های مشابه که در دسته پاشنه بلند ها یا صندل ها جای می گیرند این است که طراحی آن بر اساس توجه به اصول کیفی و کاهش مشکلات پا است. اگر این حقیقت را با کفش های پاشنه بلند مقایسه کنیم، به خوبی متوجه می شویم که کفش های پاشنه بلند تنها برای بلندتر به نظر رسیدن قد طراحی شده اند و تمرکز اصلی طراحی آن ها بر روی زیبایی است تا سلامت پاها. به همین دلیل مهم، اغلب برای کار یا انجام پیاده روی های طولانی مدت، پیشنهاد کلی بر خرید کفش اسپرت زنانه است؛ تا یک کفش مجلسی و پاشنه دار.

بیشتر بخوانید: چگونه به یک فروشگاه اینترنتی اعتماد کنیم؟

 

خرید کفش اسپرت زنانه سفید بهتر است یا کفش اسپرت زنانه تیره؟

رنگ، طرح، شکل و کاربرد یک کفش اسپرت زنانه در وهله اول به سلیقه شخص وابسته است. اما اگر بخواهیم دید آینده نگرانه به یک کفش اسپرت داشته باشیم چه؟ اینکه بتوانیم سالهای سال از یک کفش استفاده کنیم، آن را برای مناسبت ها و محیط های مختلف بدون دغدغه تنظیم رنگ بپوشیم و البته که به معیار های انتخابی خود نیز توجه کنیم. اگر نگاهی به اکثر کفش های اسپرت زنانه بیندازید طرح ها و رنگ های مختلفی را می یابید که انتخاب بین آنها کمی دشوار خواهد بود.

حقیقت این است که ما می توانیم با الگو گرفتن از سلبریتی ها به نتیجه بهتری دست پیدا کنیم. در حقیقت، تفاوت فاحشی بین کفش اسپرت زنانه سفید یا تیره وجود ندارد. در اختیار داشتن هریک از این کفش ها به شما اجازه می دهد تا برای ست کردن آن با N مورد دیگر شروع کنید. مثلا اصول لباس پوشیدنی که می توان از جنیفر آنیستون یاد گرفت تنها انتخاب یک کفش سفید و یک کفش سیاه برای استایل شخصی اش است. اگر به ظاهر و لباس پوشیدن او توجه کنید به خوبی متوجه می شوید که وی تبحر ویژه ای در ست کردن کفش اسپرت زنانه خود با بی نهایت لباسی دارد که اتفاقا زیبا و حرفه ای کنار هم چیده شده اند. این دست کفش ها نه رنگ بندی خاصی دارند و نه طرحشان بر اساس مد روز انتخاب می شود؛ کلید پوشش زیبای او توجه به ویژگی های پوششی خویش است.

 

چگونه به خرید اینترنتی کفش زنانه می توانیم اعتماد کنیم؟

شاید خرید کفش مهمترین و چالش برانگیزترین انتخاب جدای از خرید لباس، کیف، اکسسوری و موارد دیگر باشد. سایز کفش اگر به شیوه درست انتخاب نشود در مرحله استفاده شما را آزار خواهد داد. پس باید به بسیاری از افراد حق بدهیم که در انتخاب و خرید کفش اسپرت زنانه کمی وسواس به خرج دهند و نتوانند آنطور که باید به آن اعتماد نمایند. پس راه چاره چیست؟

خرید اینترنتی کفش

اول بهتر است به سراغ بخش خرید کیف و کفش زنانه در سایت بانی استایل بروید. کفش مورد نظرتان را انتخاب کنید و در وهله اول به جای توجه به سایز به سراغ اطلاعات جزئی محصول بروید. مطمئن شوید که اطلاعات دقیقی در مورد زیره و رویه کفش و همچنین دیگر بخش های آن به دست آورده اید. حتماً لژ کفش اسپرت زنانه مورد نظرتان را بررسی کنید تا خیلی کم نباشد و ظاهر یک کفش پاشنه تخته را در حین پوشیدن ارائه نکند. سپس به سراغ اطلاعات برند بروید. عکس های کفش را به دقت بررسی کنید و مطمئن شوید که مدل انتخابی تان را می پسندید.

قبل از انتخاب حتما شرایط و قوانین سایت را برای خرید بررسی کنید تا بعداً دچار مشکل خاصی نشوید. در صورتی که با آنها موافق هستید به سراغ انتخاب سایز کفش بروید. این بخش مهمترین مواردی است که نباید در مورد آن ریسک کنید. راهنمای سایز ها همیشه یکسان نیستند و این مورد برای بوت یا یک کفش یا یک صندل متفاوت خواهد بود.

 خرید کفش اسپرت زنانه 

 

چگونه سایز پا را به طور دقیق اندازه بگیریم؟

یک جوراب اسپرت بپوشید. این کار را برای این انجام می دهیم تا مطمئن شویم اندازه پا در حین پوشیدن جوراب کلفت دقیق و درست اندازه گیری می شود و پاها اصطلاحا جای آزاد برای حجیم تر شدن را دارند. سپس هر دو پا را روی ورق کاغذ بگذارید و اندازه آن را دقیق حساب کنید. سپس به راهنما سایز مراجعه کرده و نزدیک ترین اندازه را برای خرید کفش اسپرت زنانه مورد نظر برگزینید. توجه داشته باشید که برای برخی از افراد سایز یک پا با پای دیگر می تواند متفاوت باشد. پس اندازه گیری را روی یک پا معطوف نکنید.

راهنمای سایز کفش

باید توجه داشته باشید که برخی از پاها شرایط نرمال ندارند. مثلا بیرون زدگی شست پا در برخی خانم ها عامل انتخاب کفش به اندازه یک سایز بزرگتر است. یا اگر ارتفاع انگشت های پا با هم متوازن نیست و انگشت کناری انگشت شست کمی بزرگتر از دیگر انگشت ها است شما می بایست کفش را یک سایز بزرگتر بخرید. برخی خانم ها به طور کلی پاهای پهنی دارند و برخی دیگر پاهایشان باریک است. این دو مقوله باعث می شود تا به ترتیب ملزم به انتخاب کفش اسپرت زنانه یک سایز بزرگتر و یک سایز کوچکتر از حالت عادی باشید.

همچنین اگر روی پاهایتان (برآمدگی روی پاها) بلند است باید کفشی را تهیه کنید که یک سایز بزرگتر باشد. اختصاص فضای آزاد محدود برای نوک پنجه پا نیز از اهمیت بسزایی برخوردار است. اگر اعداد و ارقام به دست آمده طبق شکل ارائه شده فقط چند سانتی متر محدود اختلاف داشت، می توانید آن را به عنوان خطای محاسباتی در نظر بگیرید. این مقوله در انتخاب لباس ها نیز ممکن است برای خیلی از افراد پیش آید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *