راهنمای خرید مدل بلوز زنانه برای مشکل پسند ها | مجله اینترنتی بانی استایل

راهنمای خرید مدل بلوز زنانه برای مشکل پسند ها

مدل بلوز زنانه های مختلفی وجود دارد که هر کدام با توجه به رنگ و مدل، مناسب پوشیدن در یک جمع خاص هستند. اینکه ما از بلوز های زنانه در خانه، مهمانی و یا محیط های رسمی استفاده می کنیم می تواند نشانگر دو موضوع جالب باشد. یکی آنکه این دست لباس ها کاربرد زیادی در زندگی ما دارند و دوم اینکه عدم انتخاب درست آنها می تواند روی نحوه صحیح پوشش مان تاثیر بگذارد.

شاید آنقدر که مدل بلوز زنانه برای یک مهمانی نسبتاً خودمانی اهمیت دارد، برای پوشیدن در محیط خانه اهمیت نداشته باشد. پس اولین چیزی که باید به خاطر داشته باشید این است که، تناسب جمعی را با سلیقه خود ترکیب کنید و بهترین گزینه ممکن را انتخاب نمایید. اگر برای انتخاب یک مدل بلوز زنانه وسواس به خرج می دهید، این مطلب از مجله اینترنتی بانی استایل قصد دارد کمی از دغدغه شما بکاهد.

 

سن و سال را در برای انتخاب مدل بلوز زنانه در نظر بگیرید.

انتخاب مدل بلوز زنانه مناسب برای یک جمع یا یک محیط خاص در درجه اول به سن اشخاص وابسته است. شاید دیده باشید که شخصی در عین جوان بودن، رنگ ها و طرح هایی را انتخاب می کند که او را مسن تر و بزرگسال تر نشان می دهد. و برعکس، برخی دیگر از خانم های مسن با پوشیدن یک مدل بلوز زنانه رنگ شاد سعی می کنند از موضوع سن و سال عبور کنند و به رنگ های تیره متکی نباشند. البته این انتخاب باید و نباید دارد.

البته، منظور ما توجه تمام و کمال به یک رده‌ی رنگ خاص نیست. با اینکه عمده توجه دنیای مد به سمت جوان ها گرایش دارد ولی نباید از خانم هایی که فقط سن شناسنامه ای آنها بالا رفته غافل بمانیم. بنابراین، قاعده اصلی انتخاب مدل بلوز زنانه باید سادگی، ظرافت و ایجاز باشد. شما به عنوان یک خانم مسن (مثلا 60 ساله و بالاتر از آن) باید بلوز خود را به شکل یقه باز، و یا با جزئیاتی مانند تور انتخاب کنید. اگر می‌خواهید یک مدل بلوز ظریف زنانه انتخاب کنید حتما به پارچه و جنس آن دقت کنید.

 خرید اینترنتی بلوز زنانه 

 

در نظر گرفتن رنگ برای انتخاب بهترین مدل بلوز زنانه

لازم نیست خودتان را برای محافل خاص مانند مهمانی ها یا حتی محیط خانه به یک رنگ ویژه محدود کنید. اینکه کمد شما مملو از رنگ های تیره باشد، عملاً در انتخاب پوشش جدید کمی دست و پا گیر خواهد بود. همیشه چند عدد بلوز زنانه با رنگ های خنثی و تیره در کمد لباستان داشته باشید. این بلوز ها چه در موارد رسمی و چه مهمانی ها کمکتان می کنند.

نباید حتماً برای هر مکان یک بلوز تهیه کنید و بعد از یک شب استفاده آن را برای یک الی دو بار (نهایتاً) کنار بگذارید. هوشمندی اساسی این است که بتوانید از یک لباس، چندین ترکیب دیگر ایجاد کنید. پس نگاهی به کمد لباس هایتان بیندازید و ببینید از لیست زیر کدامیک از رنگ بندی های لازم را در اختیار ندارید.

 

چه رنگی برای چه پوستی؟

نکته ای که نباید از آن غافل ماند، توجه به رنگ پوست برای انتخاب بهترین مدل بلوز زنانه است. موضوعی که خیلی از افراد از آن غافلند و نمی دانند کدام لباس متناسب با پوست آنها جلوه بهتری دارد. از این رو شاید با عدم توجه به این نکته (حتی اگر بهترین بلوز را هم انتخاب کرده باشید) نتوانید از پس ست لباس هایتان به خوبی برآیید. اما کدام رنگ برای کدام پوست مناسب است؟

اگر سبزه هستید یا به طور کلی پوست تیره دارید، قید مدل بلوز زنانه با رنگ تیره را بزنید. سعی کنید برای ارتقا جذابیت از رنگ های سفید، صورتی یا آبی روشن استفاده کنید. البته این موضوع به آن معنا نیست که رسماً قید رنگ های تیره را بزنید. حتی اگر یک بلوز زنانه تیره انتخاب می کنید سایر اجزای لباس تان باید روشن باشند. مثل انتخاب رنگ خاکستری با بادمجانی.
آنهایی که چهره گندمگون دارند، می توانند به سراغ رنگ های بژ، سرمه ای، زرشکی و لاجوردی بروند و از رنگ های قهوه ای تیره، بنفش مات و سبز پسته ای دوری کنند. به طور کلی رنگ هایی که در طیف خاکی هستند به پوست این افراد بیشتر می آیند؛ که البته با در نظر گرفتن رنگ چشم کامل می شوند.

دسته ی بعدی را افرادی با پوست بسیار روشن تشکیل می دهد. برای انتخاب مدل بلوز زنانه با رنگ مناسب، بهتر است به دنبال رنگ متضاد باشید. اگر رنگ چشم ها و موهایتان هم روشن است می توانید به سراغ رنگ های آبی روشن، یا آبی سیر بروید. هرچه طیف رنگ انتخابی سیرتر باشد جذاب تر به نظر خواهید رسید. اما رنگ های معمولی قرمز یا مثلا نارنجی چندان برای این گروه مناسب نیستند. این در حالی است که انتخاب رنگ مدل بلوز زنانه مناسب، برای افرادی که رنگ پوست‌شان مابین طیف گندمی و سفید روشن است، محدودیتی وجود ندارد.

بیشتر بخوانید: آشنایی با ترند های استایل 2020 در تمامی فصول

 

آیا در انتخاب مدل بلوز زنانه مناسب باید به فصل هم توجه کنیم؟

پاسخ مثبت است! این موضوع در فصل های مختلف مثل تابستان و یا زمستان اهمیت بسزایی ایفا می کند. خیلی ها، بلوز های ابریشمی یا حریر، با یک طرح گل دار (ریز) را برای تابستان انتخاب می کنند. مدل بلوز برای خانم هایی که ترجیح می دهند حد تعادل را در پوشش ( ساده یا زرق و برق دار) رعایت کنند تا حتی وزن وارده از لباس سنگین و حجیم به نظر نرسد، توجه بیشتر به بلوز هایی است که دارای طرح بوده تا اینکه بلوز گیپور یا گل برجسته داشته باشد.

با توجه به اینکه در سالهای اخیر استفاده از طرح بلوز گل گلی، چین دار، پف دار، آستین کلوش یا یقه گرد شدت یافته است؛ بسیاری از خانم های جوان این دست بلوز ها را انتخاب می کنند. حتی اگر طرح ساده ای را انتخاب می کنید که هیچ یک از ویژگی های بیان شده را ندارد بهتر است به رنگ انتخابی تان توجه ویژه ای را مبذول دارید.

 

کدام مدل بلوز زنانه برای کدام مجلس؟

اکثر بلوز های زنانه در نگاه اول نشان دهنده ی این هستند که برای کدام محفل قابل انتخاب هستند. اکثر مدل بلوز زنانه ای که برای مجالس استفاده می شوند دارای طرح و مدل خاصی هستند. البته منظور از خاص بودن، استفاده از طرح عجیبی در آنها نیست. با روی بورس آمدن بلوز هایی که تمرکز اصلی روی آستین ها و یقه هایشان است، انتخاب بلوز مجلسی آسان‌تر شده است.

طرح های مختلفی در این مورد وجود دارند که در نهایت با سلیقه شما قابل تنظیم هستند. اکثر آنها در قسمت پایین تنه دارای تور هستند، یا با یقه چین دار روی سرشانه خودنمایی می کنند. این در حالی است که مدل بلوز زنانه های بدن نما حریر و گیپور در اکثر اوقات سال با رنگ های تیره هرگز از مد نمی افتند. هر چه مجلس شما رسمی تر باشد می توانید از طیف رنگی تیره یا سیر و طرح های ساده تر استفاده کنید. اما مجلس های خودمانی چنین محدودیتی ایجاد نمی کنند و پوشیدن رنگ های روشن تر با طرح های گل گلی در آنها پیشنهاد می شود.

جهت تهیه بلوز های معرفی شده و بسیاری دیگر، می توانید به بخش فروش بلوز زنانه بانی استایل مراجعه نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *