ترند های استایل 2020

آشنایی با ترند های استایل 2020 در تمامی فصول

برای اکثر ما آشنایی با ترند های استایل روزانه سال جدید، امری مهم و ضروری تلقی می شود. اینکه طبق مد پیش برویم و از آن نهایت استفاده ببریم نیز جنبه ی دیگری از همین ماجرا است. بررسی کلی ترند های استایل 2020 به ما این اجازه را می دهد تا با نوع پوشش یک سال و حتی فصل های آن هماهنگ باشیم. و با انتخاب بهترین گزینه های ممکن، از یکنواخت شدن پوشش مان جلوگیری به عمل آوریم. اگر به کمد خود نگاه می کنید و احساس می کنید که برای یک خرید مفید، بر اساس ترند های استایل 2020 آماده هستید، زمان آن رسیده که بهترین سبک ها را پیدا کنید و از آنها برای انتخاب پوشش تان، الهام بگیرید.

 

ترند های استایل 2020 در فصل بهار با طرح های خال خالی، چین دار و قلاب بافی!

یک سال جدید همیشه به معنای فرصت های جدید برای انتخاب طرح‌های جدید است. اولین انتخابی که در پیش رو داریم انتخاب لباس های ترند شده در سال 2020 در فصل بهار می باشد. همانطور که میدانید رنگ سال 2020 آبی کلاسیک می باشد.

اما در ترند های استایل 2020 فصل بهار، شما می توانید بی نهایت رنگ های متضاد یکدیگر را مشاهده کنید که با طرح های مختلف خودنمایی می کنند. لباس های قلاب بافی ( یا با این طرح) برای پوشیدن در فصل بهار در این میان زیاد به چشم می خورند. لباس هایی که یا بسیار بلند هستند و یا بسیار کوتاه. و به محدودیت رنگ ها هم توجهی ندارند.

روی کار آمدن لباس هایی با آستین های پفی نیز بخش دیگری از ترند های استایل 2020 را تشکیل می دهند. لباس های بلند و ساده، به همراه رنگ های شاد و بدون طرح نیز دسته‌ی دیگری هستند که در این بخش جای می گیرند. لباس های جین با طرح های گل دار و در برخی موارد بسیار ساده نیز وجود دارد که می توانید برای مجالس و مناسبت های مختلف آنها را تهیه نمایید. البته نباید فراموش کرد که پیراهن ها و دامن های چین دار با طرح های مختلف (ساده و یا طرح دار) نیز در این میان بسیار خودنمایی می کنند.

البته در این میان نباید از ترند های استایل 2020 برای آقایان هم غافل ماند. پیراهن ها و تی شرت های طرح دار بسیار شلوغ، شلوار های گشاد و البته کت های بلند در این میان بسیار خودنمایی می کنند. موضوعی که در این رابطه از ترند های استایل 2020 برای آقایان بسیار جالب توجه است، تلفیق طرح های بسیار ساده و طرح های شلوغ است که می توانند در نوع خود بسیار کلاسیک و تازه باشند. ست کردن این دست لباس های شلوغ با لباس های ساده دیگر در مد امسال بسیار توصیه شده است.

 خرید پیراهن زنانه 

 

ترند های استایل 2020 در فصل تابستان با رنگ های شاداب کننده

برای ترند های استایل 2020 آقایان در فصل زمستان پیراهن های گشاد با طرح یقه کوبایی در نظر گرفته شده است. تلفیق رنگ های تیره و بسیار روشن در تک تک لباس های انتخابی برای این فصل به خوبی به چشم می خورد. البته این موضوع برای لباس های خانم ها هم صدق می کند. به چشم آمدن لباس ها و دامن هایی به شکل پلیسه دار ما را به چند دهه قبل از زمان حاضر می برد. و این نشان دهنده رجوع دنیای مد در سال 2020 به دهه های 70 یا 80 میلادی نیز هست.

با وجود لباس های گشاد ترند های استایل 2020، شاید حس کردن گرمای زیاد در فصل تابستان نیز به خودی خود از بین برود. شلوار های سفید رنگ و عدم توجه بیشتر در طراحی آنها با رنگ های تیره، در این میان به خوبی خود نمایی می کنند. البته آوردن نام رنگ های نارنجی، سبز روشن، کرمی، صورتی جیغ و سفید نباید در این رابطه، از قلم بیفتند. حتی ترکیب این دست رنگ ها در پیراهن های زنانه و مردانه، مکرراً به چشم می خورد.

رنگ سال 2020

 خرید اینترنتی لباس مردانه 

 

ترند های استایل 2020 در فصل پاییز با چرم های طرح دار و لباس های پلنگی

با سرد شدن هوا، و با بررسی ترند های استایل 2020 در فصل پاییز کت های چرم مردانه و زنانه مختلفی مقابل مان سبز می شوند. این لباس ها نه فقط در رنگ مشکی، که در سایر رنگ های تیره دیگر نیز قابل بررسی و انتخاب هستند.

البته اگر نگاهی به پوشش امروز مردم در خیابان ها بیندازیم، به خوبی متوجه همه گیر شدن پوشش چرم می شویم. اکثر این استایل ها بسیار شیک بوده و به سبک گرانج، خودنمایی می کنند. انتخاب رنگ ها در این دسته به مشکی، قهوه ای یا قرمز تیره خلاصه می شوند که خیلی از آنها دارای طرح های مختلف نیز می باشند. حتی به جز کت ها و کاپشن چرم شلوار های چرم شیک نیز انتخاب های دیگر قابل توجه، در این دسته محسوب می شوند.

اگر به پوشیدن لباس های چرم ترند 2020 علاقه نداشته باشید می توانید بارانی های ترند شده امسال را برگزینید. این بارانی ها یا در رنگ های آبی، یا در رنگ های کرمی و با طرح های پلنگی بسیار خودنمایی می کنند. پلیور های ساده با رنگ های زرد، لیمویی، کرمی، سبز دسته بعدی در این گروه هستند. البته نکته حائز اهمیت در این میان بلند بودن آنها و پرهیز از طرح های شلوغ، برعکس ترند های استایل 2020 در فصل بهار یا تابستان است!

بیشتر بخوانید: خرید لباس زنانه را آگاهانه انجام دهید

 

استایل 2020

 

ترند های استایل 2020 در فصل زمستان با کاپشن های پفی و کت های اور سایز

ترند های استایل 2020 در این فصل یعنی بازگشت جالب توجه کاپشن های پفی در رنگ های مختلف! فرقی نمی کند که رنگ آبی را انتخاب کنید یا یک رنگ روشن، چیزی که در این دسته جالب توجه است بازگشت لباس های پف دار یا چین دار برای استایل های خیابانی، یا در محیط هایی مانند مهمانی ها است.

به جز کاپشن پفی های ساده و بدون طرح ترند 2020، طرح های فانتزی و شلوغ هم به این بخش وارد شده اند. و شما می توانید از رنگ های فانتزی جالب توجه نیز برای پوشش خود استفاده کنید. این رنگ ها یا عموماً تیره هستند یا با ورود یک صورتی پررنگ و بنفش تیره بسیار خودنمایی می کنند.

کت ها و پالتو های گشاد نیز در این دسته همچنان جای پای خود را باز کرده اند. البته این اور سایز بودن لباس ها در تمامی دسته های ذکر شده، برعکس سال 2019 پیام های واضح و روشنی دارند. راحت بودن، شیک بودن اما کمی جلب توجه کننده! حتی شلوار های گشاد نیز انتخاب های بدون رقیب در فصل زمستان 2020 هستند. در نتیجه از ابتدا تا انتهای ترند های استایل 2020 ما شاهد چنین پوشش هایی در بین آقایان و خانم ها خواهیم بود.

تلفیق لباس های طرح دار نسبتاً شلوغ با کت ها و کاپشن های چرم نیز در این گروه به کرات به چشم می خورد. به نوعی این نوع ترند های استایل 2020 را می توان در سبک پانک نیز در نظر گرفت. که برای آن دسته از آقایان یا خانم هایی که طرفدار بی رقیب این نوع پوشش هستند، یک خبر لذت بخش به حساب می آید. جهت تهیه اکثر این لباس ها با طرح های یاد شده می توانید به فروشگاه آنلاین بانی استایل مراجعه کرده و بهترین گزینه ممکن را انتخاب نمایید.

 خرید اینترنتی لباس زنانه 

 

برچسب‌ها:,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *